Skip to content

Vyberte si z kompletní nabídky lekcí

ZAČÁTEČNÍCI

image00023 e1620901612515

AGY- stretch & work out (CZ/EN)

V lekci se protáhneme a zaposilujeme na problematické partie. Lekce je vedena dvojjazyčně CZ/EN.
PO – 18:45

image00007 e1620902113301

REGENERAČNÍ LEKCE

Během lekce budeme při praktikování uvolňujících pozic navnímávat rytmus svého těla a propojovat se svým srdcem . Vhodné pro těhotné a seniory.
ST – 10:00

20746

SALSA LEKCE – PRO ZAČATEČNÍKY ÚTERÝ V 19:30

Partner není potřeba – žádné předchozí taneční zkušenosti – lekce jsou vedeny v češtině, angličtině, španělštině.

Jednotlivá lekce 250 Kč.

image00022 e1620901928711

PATEČNÍ RELAX

Výborné zakončení hektického týdne. Lekce „relax,protažení“ při které uvolníme tělesné i duševní napětí. Prováděním uvolníme své svalové napětí (tenzi) a zároveň i své duševní napětí. Velký důraz klademe na správné provádění cviků, tak abychom záda nepoškodili a hlavně je protáhli a v místech ochabnutí posílili. Sítě jako media pak umožní mimořádné uvolnění a protažení páteře, které nám na józe žádná jiná pomůcka nenahradí. Popis lekce: Začáteční relaxace, pár protahovacích a uvolňovacích cviků, inverze, závěrečná relaxace, během relaxace lehká masáž. Lekce je vhodná skutečně pro každého, bez ohledu na věk nebo zkušenosti. Lekce je poklidná a relaxační.
PÁ – 17:00

image00021

SOBOTNÍ PROBUZENÍ

Lekce probíhá v mírném až pokročilém tempu. Přijďte se krásně protáhnout, budete přijemně nabitý energii na celý den. Open level – vhodné pro všechny klienty.
SO – 10:00

MÍRNĚ POKROČILÍ

image00019

JÓGA BALANCE

Vhodná pro klienty co se potřebuji po celém dnu intenzivně protáhnout a pracovat s rovnováhou svého
těla.
Lekce může připomínat například dynamickou hatha jógu nebo power jógu, ale za pomocí hammocku.
Nemůžete se snadno dostat při lekcích klasické jógy na podložce do některých pozic? Tak hammock
vám může v některých pozicích velice snadno pomoci. Díky hammocku využíváme naši oporu a
pomůcku jak se dostat do pozic. Zdravotní posilování, provádění jednoduchých a i složitějších cviků.
Využívá se vlastní váha těla. Výsledkem je zvýšení kondice a celkového zdravotního stavu. Posílí se
kompletně celé tělo a i svaly o kterých ani nevíme.
PO – 17:30

image00001

HARMONIZAČNÍ

V průběhu lekce se naladíte na rytmus vašeho srdce a najdete si svůj vlastní střed. 🙂
ČT – 16:30

POKROČILÍ

image00031

AGY FLY HIGH

Lekce pro pokročilé. Dynamičtější lekce, už se počítá s tím, že jste se se sítí již seznámili, zvládáte základní pozice. Pozice jsou náročnější a ve větších výdržích, stále však platí, že každý cvičí s ohledem ke svým potřebám a schopnostem. Každá lekce je zakončena uvolňující relaxací. Určeno lidem, kteří mají s Antigravity jógou již nějaké zkušenosti, chtějí se posunout trochu dál a dát si taky „více do těla“.
ST – 17:30

image00032

FLY TIME PRO DOSPĚLÉ

Je speciální a uzavřený kurz. Obsahuje 5 lekcí. Obtížnost lekce: mírně pokročilí až pokročilý důležité mít předchozí zkušenosti s Antigravity jógou. Alespoň 10 lekcí v mírně pokročilé lekci. Co to je FLY TIME LEKCE? Speciální lekce, kde se naučíme více složitější a náročnější pozice, které pak propojíme do sestavené taneční choreografie. Kurz obsahuje 5 lekcí…


Více o lekci


REZERVOVAT

Kolik lekce stojí?

Ceník

Jednorázový vstup

250 Kč (60 minut)

Permantka – Standardní

od 850 Kč

Permanentka – Student

Od 800 Kč

Privátní lekce ANTIGRAVITY JÓGY

800 – 1500 Kč

Kdo vás bude učit?

Náš tým

Při lekcích se na vás bude těšit Andrea a Kamila.

image00008

Andrea

Andrea je majitelkou Studia AnYo a certifikovanou lektorkou AntiGravity a instruktorkou jógy pro dospělé. Po vystudování Taneční konzervatoře v Praze odletěla do New Yorku za dalším studiem. V New Yorku získávala zkušenosti a pracovní taneční příležitosti. Za velkou louží objevila výjimečnou Antigravity jógu, která jí změnila život a taky jí hodně pomohla na regeneraci přetížených svalů. Po návratu zpátky do Čech se nikde nesetkala se stejným typem jógy, tak se rozhodla předávat své zkušenosti dál a otevřela své vlastCo je ní studio. Její lekce jsou zaměřené na dobře proveditelný pohyb, vše podrobně a s láskou vysvětlí. Pohyb je její vášeň. Andrea se zaměřuje na individuální přístup každého klienta a její největší uspokojení je, když jsou uspokojení klienti. Vyučuje lekce jógy a tance pro dospělé a děti.

IMG 0992

Kamila

Kamila je certifikovanou lektorkou AntiGravity a instruktorkou jógy pro dospělé i děti. Jako lektorka se také věnuje kojeneckým masážím (IAIM) a masážím pro děti (MISP) a specializuje se na dotekovou a pohybovou terapii v hammocku. Vystudovala učitelství se speciální pedagogikou a několik let učila slabozraké a nevidomé žáky, kteří pro ni byli velikou inspirací v zaměření se na vnímání a naslouchání vlastního těla. Pomohli jí uvědomit si zásadní význam láskyplného doteku pro lidskou existenci, což se v rámci jejích terapií a lekcí snaží šířit dále. Během cvičení proto ponechá prostřednictvím dotekové terapie prostor pro uvědomění vlastního těla a naladění se na svůj jedinečný rytmus.

Kontaktujte nás

Spojte se s námi

a my rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

Kontaktní informace

Máchova 1122,
120 00
Praha – Vinohrady

image00020
Studio Anyo logo


Facebook-f


Instagram

Všechna práva vyhrazena Studio Anyo

Vytvořilo eSoul