Skip to content
Lektorky

S individuálním přístupem a zaměřením na každý věk vás naše lektorky provedou světem fly jógy, kde spojení s vlastním tělem a radost z pohybu přináší harmonii
a energii do každodenního života.

Kdo vás bude učit?

Náš tým

Při lekcích se na vás bude těšit.

Untitled design 2023 11 27T122824.287

Andrea

Andrea je majitelkou studia AnYo a certifikovanou lektorkou AntiGravity (fly) a instruktorkou jógy pro dospělé. Po vystudování Taneční konzervatoře v Praze odletěla do New Yorku za dalším studiem. V New Yorku získávala zkušenosti a pracovní taneční příležitosti. Za velkou louží objevila výjimečnou Antigravity jógu, která jí změnila život a taky jí hodně pomohla na regeneraci přetížených svalů. Po návratu zpátky do Čech se nikde nesetkala se stejným typem jógy, tak se rozhodla předávat své zkušenosti dál a otevřela své vlastní studio. Její lekce jsou zaměřené na dobře proveditelný pohyb, vše podrobně a s láskou vysvětlí. Pohyb je její vášeň. Andrea se zaměřuje na individuální přístup každého klienta.

IMG 2959 scaled

Jana

Jana je trenérkou AntiGravity jógy s certifikátem instruktor kondičního posilování. Pohyb je jí blízký již malička. Devět let se věnovala scénickému tanci, poté zkoušela různé sporty od kondičního boxu k Pole Dance. Když narazila na lekce AntiGravity jógu byla z toho láska na první pohled. Nejvíce jí baví možnosti a komplexnost, které cvičení v šálách nabízí. Od klasické jógy, protažení a tréninku balančních pozic přes intenzivní strečink, posilování, funkční trénink až po její nejoblíbenější akrobacii nejlépe ve spojení s tancem. Díky opoře hammocku při cvičení, jsou vidět velké pokroky již po pár lekcích. Po letech osobního tréninku se odhodlala k vedení vlastních lekcí, na nichž by ráda předala své nadšení pro radost z pohybu a lásku k létání.

IMG 8011 scaled

Olívie

Olívie je certifikovanou lektorkou jógy pro dospělé a děti. Poprvé cvičila jógu na vysoké škole a postupem času si k ní budovala pevnější a důvěrněji vztah. Vyzkoušela několik druhů jógy, ale nejvíce ji k srdci přirostla fly jóga. Nejlepší na ní je, že máte pocit létání a svobody. Vzhledem k tomu že je pohyb pro děti přirozený, měly bychom je v něm podporovat a nadále rozvíjet. Během lekce s dětmi se procvičují různé cviky, hrají se hry, trénujeme dýchání a na závěr si vyzkoušíme krátkou relaxaci.