Skip to content

FLY TIME

pro dospělé

Je speciální a uzavřený kurz. Obsahuje 5 lekcí.

Obtížnost lekce: 
mírně pokročilý až pokročilý

Důležité mít předchozí zkušenosti s Antigravity jógou. Minimálně 10 lekcí v mírně pokročilé lekci.

image00031
image00042

Co je

FLY TIME LEKCE

Speciální lekce, kde se naučíme více složitější a náročnější pozice, které pak propojíme do sestavené taneční choreografie. Kurz obsahuje 5 lekcí a v každé lekci se naučíme něco nového, takže na konci vznikne choreografie. Každý kurz je jiná sestava a jiná hudba. V choreografii se může setkat nejen s antigravity jógou, ale také s akrobacii a tancem. 

Jak lekce probíhá? 
Na začátku lekce protažení těla, rozcvičení a příprava na složitější inverzní a akrobatické pozice. Po té následuje tvoření sestavy, kde se to propojí. Na konci závěrečná relaxace. 

Benefity této lekce:

protažení a posílení celého těla. Uvědomění si našeho těla. A kdo miluje tanec, jógu a akrobacii, tak tento kurz je vhodný pro Vás. Naučíme se vnímat i hudební cítění. A hlavně to nejdůležitější mít radost a pobavit se! Nejlepší věc co udělat pro své tělo a zdravý pohyb.
Posilování nemusí být jen dřina, ale taky zábava!

Jak dlouho lekce trvá? 

60 minut 

Kolik celý kurz stojí ?

1 400,- Kč  (záloha předem 1000,-Kč)

Číslo účtu : 2601174603/2010

Kdo vás bude učit?

Náš tým

Při lekcích se na vás bude těšit Andrea a Kamila.

image00008

Andrea

Andrea je majitelkou Studia AnYo a certifikovanou lektorkou AntiGravity a instruktorkou jógy pro dospělé. Po vystudování Taneční konzervatoře v Praze odletěla do New Yorku za dalším studiem. V New Yorku získávala zkušenosti a pracovní taneční příležitosti. Za velkou louží objevila výjimečnou Antigravity jógu, která jí změnila život a taky jí hodně pomohla na regeneraci přetížených svalů. Po návratu zpátky do Čech se nikde nesetkala se stejným typem jógy, tak se rozhodla předávat své zkušenosti dál a otevřela své vlastCo je ní studio. Její lekce jsou zaměřené na dobře proveditelný pohyb, vše podrobně a s láskou vysvětlí. Pohyb je její vášeň. Andrea se zaměřuje na individuální přístup každého klienta a její největší uspokojení je, když jsou uspokojení klienti. Vyučuje lekce jógy a tance pro dospělé a děti.

IMG 0992

Kamila

Kamila je certifikovanou lektorkou AntiGravity a instruktorkou jógy pro dospělé i děti. Jako lektorka se také věnuje kojeneckým masážím (IAIM) a masážím pro děti (MISP) a specializuje se na dotekovou a pohybovou terapii v hammocku. Vystudovala učitelství se speciální pedagogikou a několik let učila slabozraké a nevidomé žáky, kteří pro ni byli velikou inspirací v zaměření se na vnímání a naslouchání vlastního těla. Pomohli jí uvědomit si zásadní význam láskyplného doteku pro lidskou existenci, což se v rámci jejích terapií a lekcí snaží šířit dále. Během cvičení proto ponechá prostřednictvím dotekové terapie prostor pro uvědomění vlastního těla a naladění se na svůj jedinečný rytmus.

Kontaktujte nás

Spojte se s námi

a my rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

Kontaktní informace

Máchova 1122,
120 00
Praha - Vinohrady

image00020
Studio Anyo logo

Všechna práva vyhrazena Studio Anyo

Vytvořilo eSoul