Skip to content

Létající jóga

pro děti

Přijďte do studia AnYo a nechte vaše ratolesti vyzkoušet létající jógu.

image00055
image00054

Každá lekce je přiměřená věku a pomůže dětem rozvinout sílu a flexibilitu. Náš program umožní dětem postupovat týden co týden a pomáhá jim překonat jejich obavy a vybudovat sebedůvěru. Je přirozenost že děti mají povahu se smát, houpat se, točit se, šplhat a hrát. V lekci využíváme tematický materiál inspirovaný prvky k zapojení vašeho dítěte, zatímco se houpe, natahuje, točí se, balancuje, posiluje vnitřní svaly a otevírá fantazii. Objevte zábavné cvičení a nechcete rozvíjet odvahu a sebevědomí vašeho dítěte.

Během lekce se s dětmi budeme soustředit na:

– protažení celého těla – zlepšení koordinace a rovnováhy – posílení a zpevnění pohybového aparátu – základy vzdušné a pozemní akrobacie Na konci lekce vše propojíme dohromady a vytvoříme si taneční a akrobatickou choreografii. Pro děti je to pěkné zpestření. Každá lekce je zakončena závěrečnou relaxací.

Pro koho je lekce vhodná?

Pro děti ve věku 5-15 let

CENA 

3200,-Kč  (1. pololetí září-leden 2021 )​

KDY LEKCE PROBÍHAJÍ ? 

PONDĚLÍ  16:00 ( 8-11 let ) 

ÚTERÝ 15:30 (11 – 15 let ) 

ÚTERÝ 16:35 ( 5-7 let ) 

STŘEDA 16:00 ( 10-14 let ) 

Kdo vás bude učit?

Náš tým

Při lekcích se na vás bude těšit Andrea a Kamila.

image00008

Andrea

Andrea je majitelkou Studia AnYo a certifikovanou lektorkou AntiGravity a instruktorkou jógy pro dospělé. Po vystudování Taneční konzervatoře v Praze odletěla do New Yorku za dalším studiem. V New Yorku získávala zkušenosti a pracovní taneční příležitosti. Za velkou louží objevila výjimečnou Antigravity jógu, která jí změnila život a taky jí hodně pomohla na regeneraci přetížených svalů. Po návratu zpátky do Čech se nikde nesetkala se stejným typem jógy, tak se rozhodla předávat své zkušenosti dál a otevřela své vlastCo je ní studio. Její lekce jsou zaměřené na dobře proveditelný pohyb, vše podrobně a s láskou vysvětlí. Pohyb je její vášeň. Andrea se zaměřuje na individuální přístup každého klienta a její největší uspokojení je, když jsou uspokojení klienti. Vyučuje lekce jógy a tance pro dospělé a děti.

IMG 0992

Kamila

Kamila je certifikovanou lektorkou AntiGravity a instruktorkou jógy pro dospělé i děti. Jako lektorka se také věnuje kojeneckým masážím (IAIM) a masážím pro děti (MISP) a specializuje se na dotekovou a pohybovou terapii v hammocku. Vystudovala učitelství se speciální pedagogikou a několik let učila slabozraké a nevidomé žáky, kteří pro ni byli velikou inspirací v zaměření se na vnímání a naslouchání vlastního těla. Pomohli jí uvědomit si zásadní význam láskyplného doteku pro lidskou existenci, což se v rámci jejích terapií a lekcí snaží šířit dále. Během cvičení proto ponechá prostřednictvím dotekové terapie prostor pro uvědomění vlastního těla a naladění se na svůj jedinečný rytmus.

Kontaktujte nás

Spojte se s námi

a my rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

Kontaktní informace

Máchova 1122,
120 00
Praha - Vinohrady

image00020